top of page

Hızlı Cila Nedir? Nasıl Uygulanır?

Güncelleme tarihi: 28 Kas 2020

Hızlı cila aracın boyası üzerine uygulayabileceğiniz ve çabuk etki eden, kısa sürede yapılabilen üstün parlaklık, su iticilik ve boya koruması sağlayan Carnauba özlü boya üzerine uygulama ürünüdür.


Sıvı veya balmumu biçiminde olan hızlı cila boya yüzeyine uygulanır. Diğer cilalardan farkı çok çabuk etki etmesidir. Bununla birlikte etkisi klasik oto cilaya veya boya parlatma sistemi uygulamalarına göre çok daha kısadır.



Hızlı cila her boya tipi için uygundur. Çiziksiz, pırıl pırıl bir yüzey sağlar. Bunun için içeriğinde yüksek Carnauba özü kullanılır.


Hızlı cila nasıl uygulanır?

Hızlı cila nasıl uygulanır sorusunun cevabı markadan markaya farklılık gösterebiliyor. Burada Gionmax hızlı cila nasıl uygulanır sorusunun cevabını ürünün kullanma kılavuzundan veriyoruz.


ilk adım ürünü iyice çalkalayarak formülün homojen hale gelmesini sağlamaktır. Gionmax Hızlı cila hem ıslak, hemde kuru olarak uygulanabilmektedir.


· Islak uygulama; Aracı tamamen yıkadıktan sonra ıslak olarak bırakın. Gionmax Hızlı cilayı çalkalayın ve aracın boyalı, plastik, far, cam tüm yüzeylerine sıkın. Yaklaşık 2 dakika kadar ürünün etkisini göstermesini bekleyin. Ürünün araç yüzeyinde kurumasına izin vermeyin. Daha sonra tazyikli su ile durulama işlemini yapın. Aracın yüzeyinden suyun durmadığını hemen göreceksiniz. Durulama işleminden sonra Araç kurulama havlusu ile aracı kurulayın.


· Kuru Uygulama; Aracı tamamen yıkayın, durulayın ve hiç bir bölgede ıslaklık kalmayıncaya kadar durulayın. Gionmax Hızlı cilayı aracın boyalı, plastik, far, cam tüm yüzeylerine uygulayabilirsiniz. Gionmax Hızlı cilayı çalkalayın ve bölgeler halinde ürünü sıkıp, mikro fiber bez ile dairesel hareketlerle ovalayarak parlatın. Gionmax hızlı cilanın parlaklığına şahit olun.

500 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page